Fatih Duman Hilal Tv'de

YöneticiOkuma: 10887

 

  Yasemin Z.

  13 Ocak 2017, Cuma

  Osmaniye

  Ziyaretçi Mesajı
 

allahın selamı üzerinize olsun, selamun aleyküm.
nasıl başlayacağımı bilmiyorum. kitabınızı ( ene sus ey nefsim ) okudum. iyiki okumuşum diyorum. kitaptaki adam gibi hissettim. öyle karşıma çıktı kitabınız ve arkasını okumamla bi anlık alma isteği duydum. iyiki almışım. nefs hakkında çok şey bilmiyordum. ama şimdi daha çok araştırma hevesim geldi. nefsin yaptıklarını yaptırdıklarını daha derinden düşündüm. dünya denen bu handa herkes gelip geçici.
aziz mahmud'un , üftade'nin yaşadıklarını biz yaşayamıyoruz bu yalan dünya. dünyayı o kadar benimsemişiz ki öleceğimizi dahi düşünmüyoruz. ölümü bu aralar çok hatırlamam belkide bana bunları yazdırıyor bilemiyorum.
bu kitabı yazdığınız için sizden allah razı olsun. inşaallah kitabınız daha çok insana ulaşır. selametle kalın. umarım bu mesaj ulaşır size. hayırlı günler dilerim.

 
  ysmnzngn58@gmail.com       ysmnzngn58@gmail.com    
 

 

  Kubra Bakan

  14 Aralık 2016, Çarşamba

  Bursa

  Ziyaretçi Mesajı
 

selamun aleykum.an itibariyle sir kitabinizi okuyup kapagni kapattm.cok etkilendigimi bildirerek rabbimden kaleminizi kuvvetlendrmesi icin dua ederim.yalnz kitapla alakali sorum olacak.dikkatsz olmamdan oturu kusuruma bakmayin.kitapta mezar tasinda yazan huseyin oglu mehmet efendi halilin konustugu camide gordugu dede onu anladm ama yahya efendi ile olayi bagdastiramadim.o dede yahya efendi mi yoksa yahya efendi ile sultan suleymann gordugu hizir mi?
cevabnz icin simdiden tesekkurler.diger kitaplarnzi merak ettgmi soylemeden gecemiycem allaha emanet olun...

 
  kubra.bakan.kb@gmail.com       kubra.bakan.kb@gmail.com    
 

 

  Alihan Taner

  11 Ekim 2016, Salı

  Adana

  Ziyaretçi Mesajı
 

aşk mistisizmi islam'ın en büyük düşmanıdır. bu mistik düşünceyi savunarak islam'a ne kadar zarar verdiğinizin farkında mısınız sayın fatih duman? ilahiyatçı bir kimliğiniz olması nedeniyle beni anlayacağınızı ve bu hataya son vereceğinizi düşünüyorum. saygılarımla alihan.

 
  alihantaner@gmail.com       alihantaner@gmail.com    
 

 

  Seher Karci

  30 Haziran 2016, Perşembe

  İstanbul

  Ziyaretçi Mesajı
 

esselamu aleykum. öncelikle aziz mahmud hudayi hazretleri gibi bir allah dostunu kaleme almaya cesaretinizi tebrik ediyorum.kitabınızı genel manada begendim fakat birkaç sey eklemek istedim.kitabinizda bazı cümleler fazlaca tekrar edilmis ve bazi cumlelerin devrik kullanimi benzer kelimelerin üst üste yazımı kitabın akışına engel oluyor. özü guzel lakin sekle de hitab edilse ruhu daha çok okşar. sekil ve öz bir bütünlük olusturur. duygularinizi güzel ifade etmissiniz nefsi cok güzel tanimlamissiniz. ınsaallah ileriki kitaplarinizda imla cümle yapısı vs. dikkat ederseniz kendinizi daha da gelistirebilirsiniz. allah yolunuzu açık eylesin. vesselam...

 
  karciseher3494@gmail.com          
 

 

  İsmail Demirboğa

  19 Ocak 2016, Salı

  Adana

  Ziyaretçi Mesajı
 

saygılar üstad. bilinmeyen tarihimizin pusulası olmak. alperen çağlayanını gözünü bulmak aslında aradığımız. saygılar üstad..

 
  ismaildemirboga@gmail.com       ismaildemirboga@gmail.com    
 

 

  Elif Özer

  04 Kasım 2015, Çarşamba

  Eskişehir

  Ziyaretçi Mesajı
 

fatih hocam merhaba ene kitabınızı annemin tavsiyesi üzerine okudum.kitap, çoğumuzun bildiğini zannettiği nefsi öyle güzel tasvir etmiş ki nefsimi daha iyi tanımamı ve nefsimle mücadele et*** vesile oldu.allah sizden razı olsun başarılarınızı daim eylesin.

 
  elif-ozer1@hotmail.com          
 

 

  Yasin Celik

  14 Temmuz 2015, Salı

  Gaziantep

  Ziyaretçi Mesajı
 

merhaba fatih bey,
gençsiniz birşeyler yapmak istiyorsunuz ve elinizden geleni yapıyorsunuz allah razı olsun. benim bir eleştirim var, kitabın bazı bölümlerinde kendinizi tanıtmak ve önplana çıkarmak yani tabiri caizse enaniyet yapmışsınız. böyle güzel ve anlamlı bir kitapta enaniyetiniz benim hoşuma gitmedi.
bilirsiniz bir bal hikayesi vardır balı çok seven bir çocugun balı bırakması için alim e ***ürürler o da 40 gün sonra gelmesini söyler ve 40 gün sonra gelen çocuga sadece bal yemeyi bırak der. peki neden 40 gün bekler çünkü kendiside seviyordur bal yemeyi ve çocuga karşı sözünün etkili olması için öncelikle kendisi 40 günde bal yemeyi bırakır.
bende ene isimli kitapta veya inşallah çıkaracagınız diger kitapta kendinizi bir hiç olarak görüp okuyucuya yansıtmadan kitap yazmanızın gerçekten daha etkili olacagını düşünüyorum. başarılar.

 
  celikyasin@yandex.com          
 

 

  Şehrazat Kadı

  24 Mart 2015, Salı

  Ankara

  Ziyaretçi Mesajı
 

merhaba fatih duman, ene isimli kitabınızı tesadüf eseri aldım ve okudum. sizi tebrik ediyorum, gerçekten bu yaşta bir yazar için çok başarılı buldum. kitabın dili ve üslubu çok güzeldi, oldukça da akıcıydı, en hızlı okuduğum kitaplar arasına girdi. aslında hep duyduğumuz ama çok da detayına inmediğimiz bu büyük şahsiyetlerin hayatlarını böylesine güzel anlatmak büyük başarı. dilerim diğer islam büyükleri için de belki bir seri oluşturur ve yazarsınız. başarılarınızın devamını diliyorum .

 
  selinmagi@mynet.com          
 

 
[««][«] 1.2.3. [»][»»]  [Toplam: 8 » 1. Sayfa]
Dün : 9     |     Bugün : 3     |     Online Ziyaretçi : 1     |     Toplam Ziyaretçi : 46084     |     Onay Bekleyen : 41     |     Toplam Mesaj : 101